Karadeniz Pet

Yeni Muhabbet Kuşum Hakkında Bir Kaç Sorum Var

Marq

Yeni Üye
Benim evde muhabbet kuşu aynası var taksam bize alışmayı yada konuşmayı unuturmu? elimizde duruyor kafamıza çıkıyor hatta yanımızda geziniyor ayna takarsam bunları yapmayı bırakırmı?

Kafes içinde önermiyorum ama kafes dışında olur. Benim kuşlarım kafes dışında oynuyorlar ve ilgilerinde, konuşmalarında hiç azalma olmadı. Ancak kafes içinde devamlı takılı olması ters etki yapabilir. Ve özellikle yeni gelen, alışma sürecindeki kuşlarda kafes içinde kullanılmamalı.

Bir saat önceki pozunu bırakayım içimden geldi 😂
Screenshot_2023-07-18-17-04-59-364_com.miui.gallery.jpg

Kafes içinde önermiyorum ama kafes dışında olur. Benim kuşlarım kafes dışında oynuyorlar ve ilgilerinde, konuşmalarında hiç azalma olmadı. Ancak kafes içinde devamlı takılı olması ters etki yapabilir. Ve özellikle yeni gelen, alışma sürecindeki kuşlarda kafes içinde kullanılmamalı.

Bir saat önceki pozunu bırakayım içimden geldi 😂Ekli dosyayı görüntüle 68506
Maşallah Kuşun çok tatlı benim kuşum alışma dönemini geçti ama ayna dediğim yani kafese asılmalık olan şu tutunmalı fln öyle boş obş duruyo bi yere koymay düşünmüştüm sağolun yanıtınız için

Maşallah Kuşun çok tatlı benim kuşum alışma dönemini geçti ama ayna dediğim yani kafese asılmalık olan şu tutunmalı fln öyle boş obş duruyo bi yere koymay düşünmüştüm sağolun yanıtınız için
Teşekkür ederim 🧿
Evet ürünü biliyorum ama dediğim gibi kafes içinde kullanmayınız.
İyi forumlar ✨

Geri