Karadeniz Pet

Eş almayı düşünüyorum

Suqqy

Yeni Üye
1 Hafta önce kendisini dışarıda buldum.Son derece uysal ve insan canlısı,Ama sürekli olarak kafes tellerini kemirip tüneğini ve eklediğim dallarını kemirmeye devam Ediyor,parmağıma kur yapmasıda cabası.Anladığım kadarıyla eş istiyor.Bende uzun zamandır muhabbet beslemediğim için yanılğıya düşmeden sizlerden yardım alarak cinsiyetini kesinleştirip.En azından tek kalmaması için yanına bir eş almayı düşünüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim
IMG_20240331_130237.jpg
IMG_20240331_130334.jpg
IMG_20240331_130332.jpg

Cinsiyet sorusu olduğu için, konunuzu silecektim çünkü cinsiyete dair konu açılmıyor, var olan konuya yazmalıydınız. Ancak eş almayı düşündüğünüz için eklemek istediklerimi buradan söyleyeyim dedim. Başlığı da o sebeple değiştirdim bilginiz olsun ✨
Kuşunuz yetişkin bir dişi, maşallah sağlıklı görünüyor ve evet kızgınlığa girmiş. Ancak her kuş her eşi beğenmiyor. Özellikle bu dişiyse eş konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ve ortama alıştıkça evin sahibi dişi olacak gelen erkeği kabul etmeyebilir. O yüzden hazır bu kuşta yeni gelmişken almakta vakit kaybetmeyin derim.

Geri