Karadeniz Pet

Ayağı incindi 3 gündür geçmiyor.

Nasıl oldu bilmiyorum ama sağ ayağı incindi. Tüneği kavramıyor. Davranışlarında problem yok. Ayağına çok basmıyor. Veterinere gitme imkanım yok maalesef gidemiyorum. 3 gündür böyle
https://hizliresim.com/7rxa6bb
Kavrayamama varsa kırık olma ihtimali var. Kırık ayağa siz evde bir şey yapamazsınız veterinere gitmeniz gerekir o yüzden. Veteriner röntgen ile bakar ve alçıya almak gerekirse ki gerekir,alır. Kanatlı kuş veterinerine götürün 👍

Aslında kavramıyor. İsterse kavrar herhalde. Kırık mı?

İkinci fotoğrafta halka salıncağı kavrıyor yanlış görmüyorsam değil mi? Ayağında şişme kızarıklık vs var mı?
Kavramıyor. Orda sol ayağını kavrayamamış. Şişme ve kızarıklık yok gibi. Ayağını yanlış söylemişim sol ayağı olmalı.

Ben kırık olduğunu düşünmüyorum. O yeşil merdiveni kaldırın o uygun değil.
Kafesin kutu takılacak yerinde sorun var kuşun parmağı girmemesi için oraya koydum. Peki ne yapmam lazım geçmesi için? Hala kuş aynı.

En net sonucu röntgen verir.
Teramisinle çok nazikçe ayağına masaj yapabilirsiniz. Kavrama yok diyorsunuz ama ben kavradığını görüyorum.
Terramycin Göz Merhemi olur mu? Ve kaç gün arayla günde kaç defa sürülmeli?

Son düzenleme:
Tam kavramıyor ikinci görselde sol ayak diğeri gibi değil.

Son düzenleme:
Kremin tesirli olabilmesi için deri kremi olması lazım. Göz kremi adı üstünde göz için kullanılır. En kısa zamanda Terramycin'in deri kremini temin ediniz.
Anladım. Göz kremi sürdüğüm için yan etkisi olur mu? Problem yaşamamıştır değil mi?

Geri