Karadeniz Pet

10 yaşında forpusumu sokak kedisi öldürdü

serilda

Yeni Üye
10 yıldır baktığım evladım gibi olan forpusumu kedi öldürdü. Hayatımda çok nadir şeylere üzülürüm fakat bu beni derinden sarstı. Normalde hep dışarda gezer , ev bahçeli ve bahçe kapısının önünde bekleyen bir kedi sinekliği parçalayarak girmiş , o sırada lavabodaydım ne olduysa 1 dakika içinde olmuş.
Dünden beri kendime gelemedim. Çok düşündüm kediyi tanıyorum sürekli o çevrede gördüğüm bir kedi , hatta fare zehiri yapıp zehirlemeyi bile düşündüm. Oğlum evladım ölmüş gibi eski fotoğraflarımıza bakıp gözlerim doluyor. Şimdi ben bu kediye ne yapayım arkadaşlar siz söyleyin..

Öncelikle başınız sağolsun. Huzur içinde uyusun...
Çok zor bir durum, birden bire kaybetmek ayrı zor ve acı bir şekilde kaybetmek ayrı zor...
Ne denir bilemiyorum. Belki kediyi görmemek adına başka bir muhite bırakabilirsiniz.

Öncelikle Allah sabır versin gerçekten üzücü bir olay. Dile kolay 10 yaşında bir kuş.
Acınız diner mi bilmiyorum ama eski kuşunuza benzeyen yeni bir forpus alabilirsiniz. :/
Kediye gelirsek aklı olmayan bir canlı,zehirlemeyin. Kedi sokak kedisi ise Merve hanımın da dediği gibi uzaklaştırabilirsiniz.

10 yıldır baktığım evladım gibi olan forpusumu kedi öldürdü. Hayatımda çok nadir şeylere üzülürüm fakat bu beni derinden sarstı. Normalde hep dışarda gezer , ev bahçeli ve bahçe kapısının önünde bekleyen bir kedi sinekliği parçalayarak girmiş , o sırada lavabodaydım ne olduysa 1 dakika içinde olmuş.
Dünden beri kendime gelemedim. Çok düşündüm kediyi tanıyorum sürekli o çevrede gördüğüm bir kedi , hatta fare zehiri yapıp zehirlemeyi bile düşündüm. Oğlum evladım ölmüş gibi eski fotoğraflarımıza bakıp gözlerim doluyor. Şimdi ben bu kediye ne yapayım arkadaşlar siz söyleyin..
Çok üzücü olmuş gerçekten başınız sağolsun. Kedi de doğasının gereğini yapmış, uzaklaştırın.

Geri