Karadeniz Pet

Yavru muhabbet kuşu ayağa kalkamıyor

İbrahim.002

Yeni Üye
15-20 günlük muhabbet kuşum ayağa kalkamıyorum ayakları sağa sola olmak üzere yatay düz şekilde çırpınıyor ama asla ayağa kalkıp yürüyemiyor ne yapmalıyım

Eğer çarpık bacak durumu varsa geç olmadan evvel kuşlar için üretilen kelepçelerden alıp takılması lazım. Kuş üreticilerinden veya bu işleri bilen kuş hobicilerinden destek alabilirsiniz.

Diğer konuda kuş için 20-25 günlük yazmışsınız doğru mudur?
Daha erken olsaydı tabi ki çok daha iyi olurdu ama 20-25 günlük kuşa da takılır. Acilen temin edin. Sanıyorumki 4 numara olur. Küçük kuşlara 3 numara. Biraz büyüklere 4.
Garanti olsun derseniz ikisini de alıp bir bakın.
Hayatı boyunca engelli kalması söz konusu çünkü.

Diğer konuda kuş için 20-25 günlük yazmışsınız doğru mudur?
Daha erken olsaydı tabi ki çok daha iyi olurdu ama 20-25 günlük kuşa da takılır. Acilen temin edin. Sanıyorumki 4 numara olur. Küçük kuşlara 3 numara. Biraz büyüklere 4.
Garanti olsun derseniz ikisini de alıp bir bakın.
Hayatı boyunca engelli kalması söz konusu çünkü.
Evet 20-25 günlük buradaki petshoplarda bulamadım internetten sipariş verdim 2-3 gün içinde elime ulaşır çoğu kişi 20-25 günlükten sonra hiç fayda etmez boşa uğraşma diyor yine de deneyeceğim sizce fayda eder mi ?

Evet 20-25 günlük buradaki petshoplarda bulamadım internetten sipariş verdim 2-3 gün içinde elime ulaşır çoğu kişi 20-25 günlükten sonra hiç fayda etmez boşa uğraşma diyor yine de deneyeceğim sizce fayda eder mi ?
10 günlük olsa garanti olurdu ama kemik gelişimi devam ederken de şansı var. Kuş 2 aylık değil sonuçta yani şu an hala deneme şansınız az da olsa var ve buna değer.
Boşuna uğraşıp pişman olmak mı yoksa hiç uğraşmadığınız için pişman olmak mı?

10 günlük olsa garanti olurdu ama kemik gelişimi devam ederken de şansı var. Kuş 2 aylık değil sonuçta yani şu an hala deneme şansınız az da olsa var ve buna değer.
Boşuna uğraşıp pişman olmak mı yoksa hiç uğraşmadığınız için pişman olmak mı?
Tabii ki elimden gelenin fazlasını yapacağım oda bi can ve inşallah faydası olur ve sağlığına kavuşur

Geri